top of page

Objevte účinnost naší jedinečné online MTB výuky 
▶︎ Podrobné video-tutoriály sestavené do účinné metodické řady
▶︎ Rozsáhlá knihovna videí a pravidelný přísun nových videí pro efektivní a zábavný trénink
▶︎ Osobní support a poradenství od Damjana a Ondry z BIKE O'Clock
▶︎ Trénujte kdykoliv a kdekoliv - přizpůsobte formu a intenzitu tréninku svým časovým možnostem

online MTB vyuka klopenky
Snímek obrazovky 2021-12-07 v 9.04.00.jpg
Snímek obrazovky 2021-12-07 v 9.20.36.jpg

ČLENSTVÍ V BIKADEMY

Členství v BIKADEMY Vám zajistí přístup ke všem nahraným výukovým video-tutoriálům a možnost interakce s Damjanem a Ondrou z BIKE O'Clock.

Soukromě lze komunikovat s Damjanem a Ondrou prostřednictvím soukromých zpráv, v sekci komentářů a v chatu budete mít také možnost diskutovat s ostatními členy BIKADEMY veřejně. 

Nově nahraná videa stejně jako zprávy a novinky od kluků BIKE O'Clock se Vám automaticky objeví v profilu členské sekce a v e-mailu.

VIP členové mají v ceně členství možnost účasti na dvou "BIKADEMY workshopech" za rok, na kterých probíhá celodenní program s Damjanem a Ondrou - trénink techniky ve skvělé atmosféře.

ČLENSKÁ SEKCE NA PATREONU

Členskou sekci jsme umístili na platformu Patreon z důvodu vysoké bezpečnosti a legitimnosti platebních příkazů, vysoké ochrany osobních údajů, bezproblémového chodu platformy, možnosti mobilní aplikace a vynikající zkušenosti s prostředím této platformy. Uživatelé tak neriskují vznik problémů při platbě a mohou se spolehnout na stabilní chod platformy, na které funguje více než 100.000 aktivních tvůrců a která má 3.000.000+ pravidelných uživatelů.

Při kliknutí na tlačítko k zakoupení členství budete vyzváni k registraci na platformu Patreon.com. Registrace je jednoduchá - vyžaduje pouze jméno, e-mail a heslo. Ihned po registraci budete přesměřováni k platební bráně a po uhrazení měsíčního členství získáte přístup ke kompletnímu materiálu BIKADEMY.

Měsíční členský poplatek 249Kč nebo 499Kč se Vám bude automaticky odečítat na začátku každého měsíce až do zrušení členství. 

Přihlášení do BIKADEMY

Kliknutím na ikonu

 budete přesměřováni do registrace na Patreonu

Následuje jednoduchá registrace a zaplacení členství

1. Kliknutí na tlačítko "Join"

2. Registrace

3. Zadání platební metody

4. Přístup k BIKADEMY

screen_clenstvi plne vip.jpg
screen_patreon2.jpg
platba bikademy_screen.png
pristup k bikademy_screen.jpg

Bezplatná appka Patreon

Mít při tréninku přístup k výukovým videím v telefonu je velmi účinné. Patreon nabízí zdarma aplikaci, díky které má každý člen možnost mít veškerý obsah a komunikační kanály BIKADEMY při ruce. Patreon app je dostupná pro iOS i Android.

ZÍSKEJTE ČLENSTVÍ V BIKADEMY 

Měsíční poplatek za členství v BIKADEMY je jen od 249Kč

bottom of page