top of page
bikademy online MTB vyuka Damjan Siriski
bikademy logo

O BIKADEMY

 

TVŮRCI

 

BIKADEMY je komplexní online výuka techniky jízdy na kole, která přináší účinnou metodiku tréninku a nabízí efektivní možnost zdokonalení jezdeckých dovedností pomocí srozumitelných výukových videí a osobního poradenství od profesionálních jezdců a lektorů.

Věříme, že mountain biking je celoživotní vášeň a pro jezdce, který chce na kole zažívat opravdovou zábavu po co nejdelší dobu, je maximálně důležité postavit své dovednosti na kvalitních základech a krok za krokem zdokonalovat svou jízdu.

Metodika BIKADEMY klade důraz na správné pohybové stereotypy a postupné zlepšování úrovně techniky jízdy. Každý nově naučený prvek otevře dveře k mnoha kombinacím praktického použití a je využit v učení dalších jezdeckých dovedností.

Cílem BIKADEMY je pomoci jezdcům zlepšit ovládání kola a zdokonalit flow, ukázat možnosti jak využívat překážky na trailu i mimo něj pro umocnění radosti z jízdy, zvýšit jistotu a bezpečnost, minimalizovat riziko pádů a zranění, edukovat v oblastech fyzického a mentálního tréninku. 

DAMJAN SIRIŠKI

► vicemistr světa v biketrialu

► 4x mistr ČR

► 1.místo XBoX Slopestyle (CZE)

► 1.místo Offline Games (HUN)

► 3.místo Eurobike Dirt King (GER)

► 3.místo Sea Otter DirtJump (USA)

► první „backflip“ na MTB v ČR

HIGHLIGHTY KARIÉRY

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
bike o'clock_logo

ONDRA ŠENK

► juniorský vicemistr světa v biketrialu

► 1.místo Světový pohár (SPA)

► 1.místo Evropský pohár (AUT)

► mistr ČR v biketrialu

HIGHLIGHTY KARIÉRY

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
bikademy logo bike o'clock

KDO JSME?

 

CO DĚLÁME?

 

Profesionální Freestyle Bike & MTB jezdci 

Mistři ČR, Evropy a vicemistři světa

Finalisté TV soutěže Česko Slovensko má talent 2019

Tvůrci Youtube kanálu BIKE O’Clock

Lektoři s trenérskou licencí ČMF a postgraduálním vzděláním v oboru kinantropologie

Již více než 15 let se věnujeme extrémní cyklistice na vrcholové úrovni. Naše kariéra začala shodně v našich 7 letech, od té doby je trénink na kole nedílnou součástí našich životů. Trénink a zdokonalování naší techniky nás i po mnoha letech v sedle kola baví čím dál víc - s dostatečnou motivací a se správným tréninkovým plánem jezdec neustále objevuje nové možnosti jízdy, což u nás i u našich žáků funguje jako hnací motor a žene nás to dopředu. 

 

Po ukončení našich závodních kariér před třemi roky jsme získali možnost rozvíjet své dovednosti bez omezení, což raketově popohnalo naši vášeň pro překonávání hranic a motivaci pro sebezdokonalování.

Naše aktivity jsou zastřešeny brandem BIKE O'Clock - produkujeme špičkové freestyle bike exhibice BIKE O'Clock SHOW, tvoříme bike videa na YouTube kanál BIKE O'Clock, věnujeme se video/foto produkci.

Od roku 2010 se aktivně věnujeme koučingu techniky jízdy na MTB - působili jsme jako lektoři na mnoha bike kempech a workshopech, vedeme lekce individuální výuky a klubové tréninky.

Ondra Šenk - IDEAS

Damjan Siriški - HOMETOWN FREERIDE

ZÍSKEJTE ČLENSTVÍ V BIKADEMY 

Měsíční poplatek za členství v BIKADEMY je jen od 199Kč

bottom of page